• : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.
  • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.
  • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.

Pevné sítě proti hmyzu, okenní sítě, dveřní sítě

Pevné sítě proti hmyzu Pevné sítě proti hmyzu jsou na rozdíl od plisovaných a rolovacích sítí pevně vmontovány do rámu okna či dveří. S pevnou sítí proti hmyzu se tedy nedá nijak manipulovat, což ale přináší i mnoho výhod. Například snadnou instalaci, dokonalou těsnost s rámem okna či dveří a v neposlední řadě i nezanedbatelné tepelně izolační vlastnosti.

Díky možnosti nástřiku v jakékoliv barvě RAL rám sítě dokonale splyne s rámem okna. Moderní design a precizní provedení - pevné sítě proti hmyzu nejsou jen skvěle funkční, ale stanou se i elegantním doplňkem vašich oken či dveří. 

PEVNÉ OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU – TYP A

Pevné sítě proti hmyzu Profil této okenní sítě má rozměr 25 x 10 mm, je vyroben z válcovaného hliníkového plechu a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Vyrábí se v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v provedení RAL. Síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Uchycení je pomocí otočných háčků. Za příplatek nástřik rámu v jakékoliv barvě RAL.

Maximální rozměry: šířka 130 cm, výška 170 cm, plocha 1,5 m²  

OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU S LÍMCEM – TYP B

Pevné sítě proti hmyzu Jsou určeny do plastových oken a euro oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Je vyroben z válcovaného hliníkového plechu a povrchově chráněn vypalovacím lakem v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v provedení RAL. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Montáž se provádí pomocí otočných háčků. Za příplatek nástřik rámu v jakékoliv barvě RAL.

Maximální rozměry: šířka 150 cm, výška 180 cm, plocha 2,7 m²  

OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU S LÍMCEM EXT – TYP C

Pevné sítě proti hmyzu Jsou určeny do plastových oken a euro oken, především tam, kde má okno hodně zaoblenou zasklívací lištu. Rám je opatřen límcem o velikosti 15 mm, který dokonale přilne k rámu okna. Pro větší tuhost je vyroben z extrudovaného hliníkového profilu. Dodává se v barvě bílé, hnědé nebo v provedení RAL, případně čtyřech odstínech imitace dřeva. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Montáž se provádí pomocí otočných háčků. Za příplatek nástřik rámu v jakékoliv barvě RAL.

Maximální rozměry: šířka 190 cm, výška 190 cm, plocha 2,5 m² 

OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU ODSAZENÉ – TYP D

Pevné sítě proti hmyzu Rám je vyroben z extrudovaného hliníkového profilu o rozměrech 24 x 24 mm, povrchově chráněn vypalovacím lakem v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v provedení RAL. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Montáž se provádí pomocí otočných háčků. Za příplatek nástřik rámu v jakékoliv barvě RAL.

Maximální rozměry: šířka 180 cm, výška 180 cm, plocha 3,3 m²

PEVNÉ DVEŘNÍ SÍTĚ

Dveřní síť v pevném rámu 50 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je nehořlavá a odolná proti plísním s ochranou, proti UV záření, tepelná odolnost -40°C až 100°C v barvě šedé. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Možné je také provedení s vnitřním rohem, doplnění okopovou lištou a madlem. Za příplatek nástřik rámu v jakékoliv barvě RAL.

Maximální rozměry: šířka 120 cm, výška 290 cm, plocha 3,5 m² 

Nákresy profilu a osazení v rámu

Pevné sítě proti hmyzu
Pro kompletní fotogalerii sítí proti hmyzu (moskytiér) klikněte zde >>>