• : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.
  • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.
  • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/markyzy-rolety-zaluzie.cz/httpdocs/includes/unicode.inc on line 311.

Akce a novinky

Využijte speciální akce a doplňte svůj dům či zahradu o markýzu za výjimečně nízkou cenu!

Výprodej markýzJedná se o nové (nepoužité) výrobky, které jsou vyrobeny na sklad. Tyto výrobky mají již daný rozměr a design látky. Je pouze na Vás, hodí-li se Vám některý hotový výrobek na zahradu či terasu. Slevy na tyto výrobky jsou uvedeny v tabulce ceníku, který si můžete prohlédnout a stáhnout níže.

Pro zjištění aktuálního stavu volejte zdarma 0800 10 40 10 nebo pište na info@markyzy-rolety-zaluzie.cz, nebo využijte poptávkový formulář zde.

 

Všechny zde uvedené markýzy jsou pouze do vyprodání zásob.

NOVINKA - Nové zboží skladem TOPENÍ K MARKÝZÁM

Instalováním topidel pod Vaši markýzu si můžete prodloužit léto až do podzimu. Příjemné posezení na terase či v zahradě již nemusí být výsadou pouze horkých letních dní. Teplomety na principu technologie krátkovlnného infračerveného záření pro různá použití.
Revoluční infračervená krátkovlnná technologie teplometů poskytuje od okamžiku zapnutí zařízení příjemné teplo. To je cítit ihned po zapnutí topidla. Vysokofrekvenční tepelné vlny při tom pronikají vzduchem, aniž by jej zahřívaly a poskytují tak teplo úsporně. Nejvyšší účinnosti je dosaženo zacílením na místo pobytu osob, na objekt či materiál, zkrátka všude kde je potřeba. Instalací tohoto zařízení odstraníte výdaje za zbytečné předehřívání a za tepelné ztráty způsobené prouděním vzduchu a stoupáním tepla.

NOVINKA - Otevřeli jsme největší vzorkovou prodejnu v ČR

Nově jsme pro Vás otevřeli největší vzorkovou prodejnu v ČR. Vystavujeme na ploše velké téměř 300 m² v kreativním stylu. Všechny námi dodávané produkty máme v reálné velikosti s možností vyzkoušet si každý zvlášť přesně tak, jak bude sloužit u Vás doma.
Dozvíte se, jaké jsou možnosti řešení v případech, kdy nemůžete spát kvůli hluku z ulice, hledáte zabezpečení domu a nebo potřebujete elegantně zastínit okna. To vše lze řešit a navíc harmonicky sladit s Vaším domovem. Přijďte se inspirovat v nových trendech bydlení a navíc můžete relaxovat u dvou velkých akvárií s barevnými rybičkami. Těšíme se na Vás.

AKCE - VELKÉ SLEVY NA MARKÝZY

AKCE - VELKÉ SLEVY NA MARKÝZYZpříjemněte si pobyt na zahradě, či před domem při relaxaci s přáteli. Využijte ojedinělé akce na markýzy, nyní slevy 20 %. Jak je to možné? Díky vzrůstajícímu zájmu o markýzy můžeme snížit cenu a to o rovných 20 %. Kupte markýzu od profesionálů, ale při tom zaplatíte sumu, jako byste markýzu kupovali v "baumarktu". Sleva se vztahuje na markýzy typu W. POZOR AKCI PRODLUŽUJEME DO 31.8.2009.

NOVINKY V INTERIÉROVÉM ZASTÍNĚNÍ PRO ROK 2009

Látková žaluzie TWIN ROLO, poloha NOC Látková žaluzie TWIN ROLO, poloha DEN Do našeho sortimentu se pro letošní rok zařazuje spousty novinek v trendu interiérového zastínění. Jako první na českém trhu dodáváme zastínění, které doposud bylo možné vidět pouze na německém, rakouském a belgickém trhu. Aktivně se účastníme mezinárodních výstav, odkud Vám vždy přinášíme spousty novinek.

Novinky 2009

Provazové záclony Leha - Působivé spojení jednoduchosti a rozmanitosti při velkém výběru ušlechtilých barev. Může být použita na různých místech jako závěs nebo i k přepažení prostoru.

Facette – Nový systém látkové rolety, kterým lze perfektně regulovat světlo pronikající do interiéru, podobně jako u klasických žaluzií. Ovšem díky modernímu vzhledu a velké barevné škále látek, lze roletu přizpůsobit přesně dle Vašich představ. Velkou výhodou je téměř bez údržbový provoz, díky požitým materiálům látky, tzv. Trevíry CS, nehořlavý materiál která z 98,8 % odpuzuje prach a běžné nečistoty.

Silhouette – Další vychytaný systém z dílny rakouských vývojářů. Jedná se o roletu, která pomocí zdvojené látky a pruhům vetkaným mezi ně, dokáže splnit všechny Vaše očekávání od dekorativního zastínění oken. Vynikající regulovatelnost světla a záclonový vzhled patří mezi největší výhody tohoto prvku. Jedním ovládáním naklápíte pruhy látek, regulujete světlo a rolujete do kterékoliv polohy. Vybírat lze z 15 barevných odstínů.

Plisse – Na českém trhu již známo, přicházíme ale s inovací velkého množství ovládání jak manuálního tak motorického. Inovace spočívá zejména v možnosti nepřeberných možností kombinací látek, vzorů a typů transparentnosti. Perfektně řeší zastínění oken, která jsou do šikminy, oblouku, trojúhelníku, lichoběžníku dokonce vhodné i na stropní světlíky a kulaté okna.

Nová kolekce látek – ano, i tomto směru se snažíme vyhovět Vašim přáním doladit svoje zastínění do nejmenšího detailu. Pro tento rok jsme na všechny typy zastínění rozšířili kolekci látek a to více než o 150 různých typů a barevných variací tkanin. 

NOVINKA DUBEN - SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA, NOVÉ DEKORY

Velmi širokou nabídku dekorů sekčních garážových vrat jsme rozšířili o dvě novinky: stříbrný dekor a dekor Oregon s přírodním vzhledem a výraznou intenzitou kresby struktury dřeva.

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA STŘÍBRNÝ DEKOR
Garážová vrata sekční, stříbrný dekor

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA OREGON DEKOR

Garážová vrata sekční, oregon dekor

NOVINKA BŘEZEN - THERMAX, BEZPEČNÉ KOTVENÍ BEZ TEPELNÝCH MOSTŮ

NOVINKA BŘEZEN - THERMAX, BEZPEČNÉ KOTVENÍ BEZ TEPELNÝCH MOSTŮ 

Thermax to je nový zcela unikátní systém uchycení nosné konstrukce pro stínící techniku. Je vhodný zejména tam, kde již bylo provedeno zateplení budovy. Thermax zakotví nosnou kontrukci zcela bezpečně a navíc nezpůsobuje tepelné mosty. Nový systém Thermax doporučují přední výrobci markýz, včetně naší firmy, která Thermax začala používat jako standard.